Middelgroot

Afmeting (L x B x H):
34 x 24 x 9

Middelgroot

Afmeting (L x B x H):
34 x 24 x 9

De middelgrote kluis is ideaal voor wie nét wat meer wil opbergen. Denk aan sieraden, belangrijke documenten, contant geld of dierbare herinneringen zoals een klein fotoalbum of een horloge van emotionele waarde.

Bij De Nederlandse Kluis staat uw privacy altijd voorop. Alleen u heeft de sleutel en dus de toegang tot uw persoonlijke kluis. Onze locaties zijn streng beveiligd en voldoen aan de hoogste veiligheidseisen. Wilt u weten of de middelgrote kluis past bij uw wensen? Plan een vrijblijvende afspraak in en wij adviseren u op locatie.

Verzekering van €45.000**
Belangrijke documenten
Sieraden
Kostbare voorwerpen
Edelmetalen
Harde schijven

Deze kluis is verzekerd tot € 45.000,-.
Indien gewenst kunt u uw dekking verhogen.

  • Voor € 52,- extra per jaar bent u verzekerd tot € 90.000,-
  • Voor € 130,- extra per jaar bent u verzekerd tot € 150.000,-

De verzekerde dekking geldt per kluis. Wilt u een hogere dekking? Dan kunt u meerdere kluizen huren en uw waardevolle bezittingen over deze kluizen verdelen. De verzekering wordt verzorgd door AXA XL.

Bij De Nederlandse Kluis zijn uw bezittingen beschermd volgens het hoogste beveiligingsniveau van Nederland:

  • 24/7 toezicht met live camerabewaking
  • Realtime monitoring vanuit een professionele meldkamer
  • Altijd een getrainde medewerker op locatie
  • Gebruik van geavanceerde beveiligingstechnologieën
  • Optimale bescherming tegen inbraak en brand

U bent de enige die beschikt over de twee originele sleutels van uw kluis. Deze sleutels kunnen niet worden gedupliceerd en er bestaan geen kopieën in ons bezit.

Hoogste beveiliging
Persoonlijke service
Vertrouwen
Gemak

Altijd een kluis die aan uw wensen voldoet.

Nu de eerste 2 maanden gratis.

Hieronder ziet u de meest gekozen kluisformaten. Op de vestiging zijn ook andere formaten beschikbaar. Neem uw waardevolle bezittingen mee om direct het juiste formaat te kiezen en veilig op te bergen.

Basis
Afmeting (L x B x H):
34 x 24 x 4
  • Geen verzekering
  • Documenten
Meest gekozen
Standaard
Afmeting (L x B x H):
34 x 24 x 4
  • Verzekering van €45.000**
  • Belangrijke documenten
  • Sieraden
  • Kostbare voorwerpen
Groot
Afmeting (L x B x H):
34 x 24 x 17
  • Verzekering van €45.000**
  • Belangrijke documenten
  • Sieraden
  • Kostbare voorwerpen
  • Edelmetalen
  • Harde schijven
  • Fotoalbums
Zeer groot
Afmeting (L x B x H):
34 x 24 x 29
  • Verzekering van €45.000**
  • Belangrijke documenten
  • Sieraden
  • Kostbare voorwerpen
  • Edelmetalen
  • Harde schijven
  • Fotoalbums
  • Verzamelingen
  • Kunst
  • Schilderijen

**Dit is de standaard verzekeringsdekking die automatisch bij uw kluishuur is inbegrepen. U heeft op ieder moment de mogelijkheid om de verzekeringsdekking te verhogen tot een bedrag van maximaal €150.000,-

Dit is wat onze klanten zeggen

Pegah
8 januari om 21:04

De medewerkers zijn heel aardig. We worden altijd met een glimlach opgehaald. Daarna begeleid naar de kluis. Gevoel van veiligheid en zekerheid geeft ons een verzekerd gevoel om onze spullen in de kluis achter te laten.

Nayde
27 januari om 12:21

Zeer vriendelijk en vrolijk personeel. Geen wachttijden.

Jurriens
26 januari om 12:21

Voor het eerst een kluis gehuurd en ik werd enorm goed en vriendelijk geholpen! Dat geeft echt vertrouwen.

Peshawa
28 januari om 09:20

Uitstekende service en duidelijke instructies; het voelt veilig om hier waardevolle spullen te bewaren.

Onze klanten beoordelen ons uit ruim 10.200 reviews met gemiddeld een 9.3.
Bekijk alle klanten reviews

Kluis huren